Serdecznie witamy na stronach Fundacji Rodzina!

.

Działamy na terenie miasta i gminy Sławno już od 1994 roku. Naszym celem jest niesienie wszechstronnej pomocy rodzinom zubożałym i promowanie działań lokalnych. Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, która powstała dzięki Fundacji Stefana Batorego.
O bieżących działaniach Fundacji przeczytacie w aktualnościach, fotograficzny zapis życia Fundacji znajdziecie w kronice i galerii , zapraszamy także do pozostawienia pamiątkowych wpisów w księdze gości.

Fundacja "Rodzina"
w Sławnie

Udzialanie inforamcji publicznej
dotyczącej działalności statutowej