Home | Darczyńcy | Jeden procent | Granty i dotacje
Kuźnia | Kładka

KŁADKA

Na ogłoszony przez Program Operacyjny Fundusz Inicjatyw Obywatelskich konkurs grantowy Fundacja "Rodzina" zgłosiła projekt nazwany "Kładka - wolontariat spina pokolenia autorstwa Marii Poprawskiej mieszczący się w II priorytecie (Sprawne organizacje pozarządowe w dobrym państwie) i w II obszarze wsparcia (Wolontariat w organizacjach pozarządowych). Kładka" spina nie tylko pokolenia, ale i 7 zadań, które się na nią składają, a mianowicie:
  1. Warsztaty "Nie święci garnki lepią" w 3 wariantach: decoupage, patchwork i kulinaria.
  2. 3-dniowe integracyjne warsztaty metodyczne "Pozostawić ciepły ślad na czyjejś ręce".
  3. Wydanie kalendarza ponadczasowego "Codzienne święta - przewodnik po roku"
  4. Wydanie znaczka pocztowego Fundacji "Rodzina"
  5. Spotkanie pokoleń w15-lecie Fundacji "Rodzina"
  6. Reaktywowanie świetlicy "Pomoc lekcyjna"
  7. Wdrożenie programu "Starszy brat, starsza siostra".
Nasz projekt, choć występował w dużej konkurencji, zyskał uznanie i otrzymał dofinansowanie w wysokości 63.092 zł na realizację tych wszystkich zadań do końca 2009 roku. I realizujemy. W ramach tego projektu wydana została także ta gazetka jubileuszowa, służąca promocji naszych działań i pozyskiwaniu nowych przyjaciół.

Home | Darczyńcy | Jeden procent | Granty i dotacje
Kuźnia | Kładka